Про компанію

Скористайтеся можливістю проявити свій гарний смак, навіть у побутових речах - встановіть у себе на підприємстві ліфт пасажирський дизайнерської роботи. Такий ліфт здатний освіжити зовнішній вигляд будь-якого будинку.

Вашій увазі пропонується повний спектр ліфтового обладнання: ліфти пасажирські та лікарняні, ліфти для інвалідів, вантажні та маловантажні, автомобільні, котеджні ліфти, оглядові та панорамні ліфти з використанням (застосуванням) гідравлічного та електричного приводів.

Спільне підприємство ТОВ "Монітор-Україна" представляє на українському ринку компанію "Monitor S.p.A" (Мілан, Італія), яка є одним з провідних виробників підйомного устаткування і комплектуючих до нього в Європі.

Всі ліфти виробляються за індивідуальним замовленням, з підготовкою будівельного завдання для проектування і будівництва шахти, з урахуванням всіх вимог замовника та індивідуальних особливостей об'єкта.

При цьому вирішуються будь-які завдання з розробки нестандартних технічних та дизайнерських рішень, а саме:

- установка ліфта в будь-яку шахту з нестандартними розмірами;

- установка обладнання в шахту з обмеженнями за розміром приямка і висоті верхнього поверху;

- широкі або вузькі дверні прорізи за рахунок 3-х, 4-х та 6-ти панельних дверей, висота прорізів до 2,5 м;

- установка ліфтової кабіни з двома і трьома виходами;

- використання найширшої гами матеріалів обробки котеджного ліфта.

Наші фахівці нададуть всі необхідні послуги та консультації з купівлі та встановленні ліфтів пасажирських, котеджних ліфтів будь-яких видів і будуть супроводжувати вас на всіх етапах: від вирішення встановити ліфт, необхідної документації та розрахунків - до технічного обслуговування, модернізації, ремонту ліфта.

У чому наші переваги?

У компанії є представництва у Франції, Великобританії, Німеччини, Росії, Польщі, а з 2000 року і в Україні. Вся продукція відповідає чинним Європейським стандартам EN 81/1998, 95/16/EC і системі контролю якості ISO 9001.

За результатами роботи в 2005-2008 роках, згідно з офіційними даними Державного комітету статистики України, підприємство «МОНІТОР-УКРАЇНА» отримало від Національного Бізнес-Рейтингу сертифікати і медалі «ЛІДЕР Галузі» (за основними видами діяльності «Монтаж ліфтів і ескалаторів»).

Ліфти пасажирські від даного підприємства встановлено на території всієї України: Києві, Харкові, Одесі, Мукачево, Ужгород, Львова та ін.

Знання і професіоналізм, отримані з досвідом, і використання нововведень і матеріалів високої якості є найкращою гарантією для наших замовників.

Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, і допоможемо вибрати тип, модель, дизайн, які найкраще підійдуть саме вам.

 
 

Види діяльності

Компанія "Монітор-Україна" пропонує підйомне обладнання фірми "Monitor S.p.A." (Італія) - повний модельний ряд сучасного підйомного обладнання, який включає:
- ліфти пасажирські;
- панорамні та оглядові ліфти;
- лікарняне підйомне обладнання;
- вантажні та маловантажні ліфти;
- автомобільні ліфти;
- котеджні ліфти.

Крім того, ми постачаємо в Україну маловантажні (сервісні) ліфти фірм "Bunse-Aufzüge" GmbH та "Metallschneider" GmbH (Німеччина). Для інвалідів та осіб на інвалідних візках пропонуємо ліфти фірм "Vimec" srl (Італия) і "Cibes Lift" AB (Швеція) та підйомні майданчики для перевезення вантажів "JIHAB" AB (Швеція).

Вартість обладнання та встановлення визначається відповідно до висоти шахти, вантажопідйомності ліфта, можливості встановлення зовні приміщення, оздоблення і так далі.

Однак нормальна робота підйомного обладнання - це не лише якісні комплектуючі та вузли, але й не меншою мірою - досвідчені фахівці, які здійснюють кваліфікований монтаж та подальше технічне обслуговування ліфта. Особливо така допомога та консультація необхідна у нестандартних умовах.

Компанія "Монітор-Україна" пропонує консультації щодо вибору ліфтового обладнання, продаж, доставку, монтаж, налагодження й запуск ліфта, технічне облуговування підйомного обладнання. Здійснюємо заміну застарілих ліфтів. Консультуємо відносно проектування та виконання будівельної частини.

За уточненнями звертайтесь: м.Львів, вул.П.Панча, будинок 5 або на сайті http://monitorukraina.ub.ua
Контактні телефони: (0322) 98 44 70 тел./факс: (0322) 44 01 56

 

Мапа

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Ліфти пасажирські, котеджні ліфти, ліфти для інвалідів Монітор-Україна
(основний офіс)

79020, Україна, Львівська, Львів, вул. П. Панча, будинок 5
  • +38 (0322) 44 01 XX
 

Питання і відповіді

Де купити ліфтове обладнання?

11 квітня 2018 в 10:54 відповідей: 1
 
 

У чому плюси маловантажних ліфтів?

12 грудня 2016 в 15:33 відповідей: 1
 
 

Установка ліфтового обладнання. Де замовити?

12 грудня 2016 в 15:30 відповідей: 1
 
 

Де в Україні купити ліфт пасажирський панорамний?

23 листопада 2012 в 09:32 відповідей: 1
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create