Ліфти для людей з обмеженими фізичними можливостями - щоденна необхідність

Ми всі фізично непрацездатні в якийсь час у нашому житті. Чи то у дитячому віці, чи при певних травмах у зрілому: людина з розбитою ногою, батько з коляскою, людина похилого віку і т. д. Що стосується забудованого середовища, то важливо, щоб воно було вільне від перешкод і адаптоване, щоб однаково задовольняло потреби всіх людей. По суті, потреби інвалідів збігаються з потребами більшості. Таким чином, планування простору в будівлях, ліфтів зокрема, означає планування для людей з різними фізичними можливостями.

Компанія «Монітор-Україна» реалізує підйомники для інвалідів вертикального переміщення для комфорного пересування людей з різними потребами. З допомогою таких ліфтів люди з обмеженими фізичними потребами мають змогу вільно пересуватися в приміщенні без сторонньої допомоги. Головна характеристика таких літів полягає у простоті використання обладнання та його надійності.

Ширина таких ліфтів є більшою, ніж у звичайних для того, щоб людина з обмеженими можливостями могла безперешкодно потрапити в середину. Кабіна такого ліжту має мати пакі параметри: 1950 мм х 1400 мм (ширина х глибина). Такі характеристики ліфта дозволяють в колясці вільно потрапити у ліфт.

Ми пропонуємо ліфт для інвалідів з широким спектром обробки кабіни та кольорів відповідно до вашого інтер'єру та зовнішнього оформлення. Він оснащений відмінними функціями безпеки, такими як підйомник і дверний замок, автоматична робота, кнопка екстреного виклику, аварійне світло, аварійний сигнал, аварійна ланцюг, запобіжні пристрої для кабелю, телефон, запірний ланцюг, запобіжна шафа і поручні.

Наш ліфт - це гідравлічна система з високоефективною системою приводу. ЇЇ елементи забезпечують видатну продуктивність і використовують лише обмежений простір. Кожна модель житлового ліфта обладнана різноманітними системами та такими варіантами, як енергозберігаюча система керування двигуном, вбудована вхідна карта, цифровий індикатор підлоги та голосовий тригерний контроль, що робить ці елементи дуже практичним та корисним рішенням для мобільних пристроїв.

«Монітор-Україна» забезпечить вас якісним ліфтовим обладнання від надійних виробників. Ми пропонуємо обслуговування ліфтів, монтаж, налагодження, запуск та заміну старих ліфтів. У нас вигідні умови оплати та доставки. Реалізуємо товар по всій Україні та даємо гарантію на один рік.

Замовити ліфт для людей з обмеженими можливостями, пасажирський, вантажний та автомобільні ліфти можна на сайті або за контактним номером. Деталі уточнюйте в менеджера-консультанта. Телефонуйте! Ми чекаємо на ваш дзвінок.