Ліфти від компанії

Ліфти - це нові артерії сучасних міст. В умовах технологічної революції для руху технологій необхідно трансформувати повсякденне життя. Використання ліфтів в багатоквартирних будинках, робочих місцях, лікарнях, торгових центрах, аеропортах, громадських приміщеннях та транспортних спорудах є одним з таких способів.

«Монітор-Україна» розробляє ліфтове обладнання для покращення потоку життя. Наші технології дозволяють нам ефективно відповідати зростаючим потребам клієнтів за допомогою швидких, розумних та економічних рішень. Ми гарантуємо ефективний та безпечний рух.

Ліфт є одним із найбільш зручних видів транспорту всередині будівлі. Незважаючи на те, що можна піднятися на сходи, підйом ліфта є більш швидкою альтернативою. Ліфти функціонують за допомогою електричного двигуна та працюють на тягових кабелях, противажних системах або гідравлічних рідинах. Залежно від механізмів, існують різні типи ліфтів.

Типи ліфтів.

Ліфти були винайдені як розкіш, але сьогодні вони використовуються як щоденна необхідність через їх зручність. Це неймовірно швидший спосіб транспортування. Установка ліфтів використовуються в житлових і комерційних будівлях, лікарнях, торгових центрах, будівельних майданчиках, ресторанах і навіть бібліотеках для транспортування відповідних об'єктів. Всі вони мають специфічні механізми, що визначають їх типи.

Тягові ліфти.

Перший тип ліфтів відомий як тягові ліфти. Вони функціонують за допомогою мотузки, яка проходить через колесо. Це колесо приєднується до електродвигуна, і коли двигун живиться, колесо вмикається в рух, піднімаючи ліфт на потрібні поверхи. Швидкість керування колесом та канатом збільшується шляхом додавання противаги до одного кінця каната.

Гідравлічні ліфти.

Цей тип елеватора має трохи більш повільний механізм, який включає в себе поршень, розташований у нижній частині ліфта. Цей поршень керується електричним двигуном, і його робота полягає в тому, щоб підштовхнути ліфтову машину вгору або вниз, коли натискати певні кнопки. Ці ліфти використовуються для невеликих будівель, що мають менше 10 поверхів.

«Монітор-Україна» забезпечить вас якісним ліфтовим обладнання від фірми "Monitor S.p.A." (Італія). Ми пропонуємо о пасажирський ліфт, автомобільний ліфт, ліфти лікарень. Також, надаємо послуги обслуговування ліфтів, монтажу, налагодження, запуску та заміни старих ліфтів. У нас вигідні умови оплати та доставки. Реалізуємо товар по всій Україні та даємо гарантію на один рік.

Купити якісне підйомне обладнання можна за контактним номером в менеджера-консультанта або замовити послугу на сайті.