Котеджні ліфти: необхідність чи предмет розкоші?

Перші ліфтові установки з’явилися ще в античні часи. Проте сучасний ліфт загального використання був запущений у 19 ст. у США. Вважалося, що ліфт необхідний тільки у багатоповерхівках, у приватних будинках це був радше предмет розкоші.

В давнину індивідуальні ліфти вважалися ознакою багатства. Проте з часом дедалі більше людей почало встановлювати ліфт у приватному домі. Ця конструкція не є так званим предметом розкоші, радше це об’єктивна потреба, адже, якщо в домі проживають люди старшого віку або діти, це просто необхідно.

Для багатьох комфортне проживання у квартирі є надважливим, саме тому для більшості людей є реальною проблема втрати комфорту та страх переїхати до власного будинку. Не менш важливу роль відіграє наявність ліфта.

Навіть якщо ваша оселя має всього кілька поверхів, ліфт є незамінним механізмом, який дозволить вам зберегти власні сили. Установку ліфта можна здійснювати на будь-якій стадії будівництва і навіть у вже готовому будинку, оскільки монтажні роботи не потребують застосування жодних підсилювальних елементів. Можна встановити ліфт всередині будівлі або зовні – фасад будівлі матиме привабливий вигляд.

За принципом дії виділяють такі ліфти:

• гідравлічні;
• пневматичні;
• електричні.

Основною перевагою гідравлічних ліфтів є те, що вони працюють практично безшумно та не потребують додаткових проводів. Також ви можете вибрати стиль кабіни, щоб вона була ідеальною для вашого дизайну.

Звісно, установку ліфта можна здійснити самостійно, проте краще все ж довіритися професіоналам, оскільки вони досконало знають усю технологію та зможуть швидко виконати усі роботи.

Ліфти для приватних будинків мають досить компактні розміри та не займуть багато місця. Ліфти оснащені спеціальними системами, які призначені для стабілізації напруги, блокування дверей у разі вимкнення електроенергії.

Також ліфти можуть бути виконані у найрізноманітніших дизайнах. Двері можна зробити ідентичними до кімнатних або ж скляних. Все залежить від індивідуальних побажань замовників.

Котеджні ліфти ви можете замовити у компанії «Монітор-Україна». Ми надаємо гарантійне обслуговування терміном 24 місяці. Обладнання виготовляється під замовлення. Працюємо за передоплатою. Здійснюємо доставку замовлень по всій території України. Завдяки високому рівню професіоналізму та використанню нових методів та матеріалів ми можемо гарантувати відмінну якість.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів. Чекаємо на замовлення!