Ліфт пасажирський вже давно став невід'ємним атрибутом як великих торгових будівель та офісів, так і житлових будинків. Сучасні ліфти пасажирські - це не тільки предмет щоденної життєвої необхідності, але, у багатьох випадках, оригінальна дизайнерська задумка.

Сучасні ліфти пасажирські відповідають всім міжнародним вимогам безпеки, мають високі ергономічні показники, а також характеризуються низьким рівнем шуму, споживанням електроенергії і займають менше простору в будівлі при більш містких кабінах.

Модернізовані моделі ліфтів дозволяють опинитися на найвищому поверсі всього за кілька секунд. Це безумовно підвищує привабливість будівель: готелів, торгових центрів, офісів в очах потенційних клієнтів. Саме тому мудрі підприємці намагаються відповідати вимогам часу і встановлювати в будівлях сучасні ліфтові системи.

Ліфт пасажирський здатний стати своєрідною візитною карткою будь-якої будівлі. Окремої уваги заслуговує такий вид ліфтів, як панорамний ліфт. З ним звичайна поїздка перетворюється на справжнє задоволення завдяки скляній стіні. Пасажир може їхати, насолоджуючись видом. Розумно вибране місце для встановлення такого ліфта в торговому центрі зможе збільшити кількість продажів. Крізь прозорі стінки ліфта потенційний покупець має можливість краще роздивитись все розмаїття товарів.

Виготовленням, продажем і встановленням ліфтів пасажирських вже багато років в Україні займається компанія Монітор-Україна. Серед асортименту компанії ви зможете знайти ліфти пасажирські з великою варіативністю технічних характеристик і дизайну.

Вантажопідйомність ліфтів від цієї компанії може бути різною - від 250 до 500 кг. Все залежить від кожного конкретного випадку. На замовлення можуть бути виготовлені і ліфти вантажопідйомністю понад півтонни. Внутрішнє оздоблення кабіни так само залежить від побажань замовника ліфтової системи.

Одна з найважливіших особливостей ліфтів пасажирських цього підприємства - вони можуть бути зібрані поза шахтою і потім встановлені в її межі; насправді для них потрібна лише одна несуча стіна. MONOLITO - нове покоління ліфтів без машинного приміщення від Монітор-Україна. Ефективне використання простору, незліченні варіанти планування, знижені параметри енергоспоживання, поліпшені умови роботи - все це вас чекає, якщо ви оберете ліфти пасажирські від даної компанії.

Всі моделі ліфтів компанії Монітор-Україна сертифіковані відповідно з Європейським стандартом 95/16 СЕ, що означає повну відповідність стандартам безпеки та забезпечення постійного контролю якості продукції, що випускається.

Система автоматичної евакуації дозволяє ліфту при аварійному відключенні електроенергії в будівлі безпечно доставити пасажирів до найближчого поверху без втручання аварійної служби.

Крім того, фахівці компанії Монітор Україна допоможуть вам Вам вирішити питання, що стосуються підбору ліфтового обладнання згідно Вашим технічним вимогам, продажу, монтажу та налагодження нового обладнання, заміни застарілих ліфтів, організації технічного обслуговування. Якісна робота устаткування і його безпечна експлуатація багато в чому залежать не тільки від комплектуючих і вузлів, але і від кваліфіковано проведеного монтажу та подальшого технічного обслуговування.