Як мовиться, до хорошого швидко звикаєш. Ще пару десятиліть тому далеко не в кожному житловому будинку був ліфт, а сьогодні встановлення ліфта доступне не тільки забудовникам багатоквартирних будинків, але і приватним особам. Величезна кількість провідних світових виробників ліфтів працює над створенням нових і більш досконалих моделей котеджних ліфтів. Будівельники котеджів все частіше в проекти своїх будинків включають сучасні компактні котеджні ліфти.

Спільне підприємство ТОВ "Монітор-Україна" представляє на українському ринку компанію "Monitor SpA" (Мілан, Італія), яка є одним з провідних виробників котеджних ліфтів та іншого підйомного обладнання в Європі.

Більшість плюсів таких ліфтів обумовлені тим, що вони з самого початку були створені для невеликих житлових будинків, з урахуванням специфічних вимог до безпеки і надійності, споживання енергії та рівня шуму.

Важливою перевагою ліфтів від цієї фірми є те, що для них не потрібен приямок значної глибини. Для встановлення котеджного ліфта необхідний простір лише від 100 до 300 мм нижче рівня підлоги, а також висота від відмітки підлоги верхнього поверху до перекриття шахти менш ніж 2,5 м.

Встановити ліфт можна в готову будівлю або на стадії будівництва. Вигідніше здійснювати підготовку до встановлення на початковій стадії будівництва, це найбільш оптимально для замовника і значно дешевше.

У котеджних ліфтах компанії Монітор-Україна вимоги безпеки враховуються в першу чергу. Тому конструкцією ліфта передбачається максимальний захист від випадкових неправильних дій, можливих перебоїв в електропостачанні і т. п. Двері кабіни і шахти ліфта обладнані подвійною системою блокування, яка має надійні електромеханічні замки, що працюють навіть за відсутності електроенергії. Тому, оступившись або підсковзнувшись, впасти в шахту ліфта просто неможливо.

Варто ще раз згадати про дизайн. Основною перевагою таких ліфтів є те, що вони легко вливаються фактично в будь-який дизайн сучасного будинку. У такий ліфт можна встановити практично будь-які двері, виходячи тільки зі смаку господарів. Найчастіше встановлюються міжкімнатні двері, такі ж, як у всьому домі. Єдина відмінність - на двері ліфта встановлюється спеціальний електромеханічний замок. Це дизайнерське рішення дозволяє досягти ефекту натуральності. Ніхто навіть не подумає, що це двері в ліфт, а не в іншу кімнату.

Слід зазначити, що котеджний ліфт - штучний виріб, і робиться виключно на замовлення. Ліфти компанії Монітор-Україна виготовляються з використанням дверей ручного і автоматичного відкривання, в різній обробці: пластиковий ламінат, нержавіюча сталь, натуральне дерево, скло.

Монітор-Україна готова виконати будь-яку вашу примху!