На жаль, в Україні люди з особливими потребами часто змушені більшу частину часу проводити вдома і залишати його тільки в разі крайньої необхідності. При проектуванні нових будівель часто не беруть до уваги проблеми, пов'язані з інвалідами. Тобто за планом, якщо це висотна будівля, то ліфт є, але от чи підійде він для людини в інвалідному кріслі, яка оселиться в цьому будинку чи відвідає цей заклад, рідко враховують.

На сьогоднішній день цю проблему можна вирішити. Виходом з ситуації, що склалась, може стати використання спеціалізованих ліфтів для інвалідів.

Ліфти для інвалідів - це види підйомних механізмів, призначених для переміщення людей з особливими потребами в житлових будинках, адміністративних і громадських будівлях.

Сьогодні виробники ліфтів для інвалідів виготовляють моделі, які можна встановити практично на будь-якому об'єкті. Компанія Монітор-Україна реалізує на українському ринку ліфти для людей з особливими потребами італійського виробництва. Ви можете придбати ліфт в залежності від потрібних вам характеристик:

Ліфти для інвалідів похилого типу призначаються для переміщення людей з особливими потребами або літніх людей, що пересуваються у візочку без допомоги супроводжуючих. Такий ліфт має вантажопідйомність в середньому близько 200 кг, максимальну швидкість руху близько 0,15 м/с і висоту підйому близько 1,5 м. Ці технічні параметри оптимальні для організації пересування інваліда в візочку по сходах.

Вертикальні ліфти для інвалідів відкритого або закритого (з шахтою) типу. У цьому випадку, варто відзначити, що подібні моделі виконані у вигляді плоскої горизонтальної платформи, яка зафіксована на підйомному механізмі. Розмір самої платформи визначається виходячи з габаритів коляски і вільних рухів людини на платформі. Стандартний розмір - 1500х1200 мм. Ліфти такого типу або постачаються з власними шахтами, або встановлюються у вже наявні стандартні.

Ліфти для інвалідів від компанії Монітор-Україна розраховані на вантажопідйомність до 200 кг, чого достатньо для перевезення пасажира з коляскою, а також одного супроводжуючого. Платформа ліфта може повертатися на 90 або 180 градусів, а для підвищення рівня комфорту і безпеки обладнується поручнем.
Платформи не займають багато місця і мають досить привабливий дизайн, що дозволяє їм легко вписатись в інтер'єр будь-якої будівлі.

Дана компанія вже багато років працює на українському ринку і, окрім продажу ліфтів, для інвалідів, пропонує також послуги з їх встановлення. У найкоротші терміни фахівці фірми швидко і якісно зможуть встановити будь-яку модель в адміністративних і громадських будівлях, котеджах і заміських будинках. Детальніше про роботу фірми Монітор-Україна можна прочитати тут: http://monitorukraina.ub.ua